Report: Leonardův první přemožitel

23/1/11 – Inter dnes zavítal do Udine, ale kdyby věděl co se stane radši by sem vůbec nejezdil. Zápas přesto začal výborně pro hosty, když první gól vstřelil Dejan Sankovič.

Jenže, zase rozhodl první poločas. Po pěti minutách srovnal za domácí Cristián Zapata. Za další čtyři minuty bylo prakticky rozhodnuto. Na přímí kop Antonia Di Natale nedosáhl brankář Castelazzi. Nerazzurri jako by se na dnešek vůbec nepřipravili. V první poločase dělali spoustu chyb hlavně v obraně.Udine se výborně na dnešní zápas vyspali a Nerazzurri nemohli vůbec projít přes obranu soupeře a když se to povedlo, skončil míč pouze mimo branku.

Druhý poločas patřil rozhodně domácím. Di Natale vybojoval hned dvě skvěle vypadající šance. Jeho první šance, kdy pálil z voleje  a ani druhá šance, při které nedosáhl na pas Armeri neskončila gólem. Poté se zápas víc začal hrát agresivně. Hlavně na straně hostí. Dokonce čtyři hráči Interu dostali žlutou kartu.

Ke konci zápasu to vypadalo spíše na debakl. Černomodří přestávali hrát a hlavně se činil Castelazzi, který už nepustil žádný míč za svoje záda. Zápas tedy skončil 3:1.

Pro trenéra Leonarda to je první porážka v Nerazzurri, ale doufám že poslední.

Inter musí doufat, že Cesena alespoň potrápí AC.

Autor: Jan Šmídl