Report: Leonardův Inter otočil zápas a nakonec zvítězil 3:2

30/1/11 - Úchvatný zápas zažili fanoušci na stadiónu Giuseppe Meazzy, ale i ti koukali doma u svých obrazovek. Zápas s Palermem přinesl spoustu zajímavých akcí i gólů.

Už od začátku  zápasu bylo k vidění hodně pěkných akcí. Esteban Cambiasso zahodil slibně vyhlížející šanci na gól. Ovšem v 5. minutě otevřel brankový účet Miccoli a diváci na San Siru začali pochybovat o výsledku. Inter se snažil co nejvíc vyrovnat, jenže marně. Lúcio byl zablokován ve vápně, ale dožadovaná penalta nebyla nakonec odpískána. Když v 36. minutě Maicon neubránil Nocerina a ten skóroval- 2:0. Stav 2:0 se mohl ještě změnit, ale Pastore orazítkoval jen tyč.

V druhém poločase jsme mohli sledovat krásný obrat v podání Nerazzurri. Leonardo udělal klíčové střídání. Na druhý poločas se podívaly dvě nové posily Khaja a hrdina utkání Pazzini. Inter spustil nevídaný tlak, z „přímáku“ pálil Eto’o a Sirigu musel vyrážet na rohový kop. Po této akci už přišla  Pazziniho chvíle. Kharja ho našel krásným pasem a Pazzini z otočky vystřelil a míč skončil za brankovou čárou - 2:1.

Palermo mohlo získat dvoubrankové vedení zpět hned dvakrát, poprvé když Ranocchia hlavičkoval ve vlastním pokutovém území málem do vlastní branky. Druhá šance přišla, když Motta fauloval  Kasamiho a byla odpískána penalta. Míč si nepostavil nikdo jiný, než Argentinec Javier Pastore. Pastore zvolil pravou dolní stranu a to přesně udělal i navrátilec do sestavy Júlio César a bylo po gólu.

Na druhé straně Maicon  našel Giampaola Pazziniho a ten hlavou skóroval – 2:2. Vskutku vydařený zápas pro něj.

Hráči Palerma naháněli Pazziniho až ho Muňoz fauloval ve vápně a rozhodčí Rizzoli odpískal v zápase už druhý pokutový kop. Asi jsme čekali, že si kopne Pazzini penaltu a dovrší tři góly v jednom zápase. Jenže chyba lávky, k míči se postavil Eto´o a ten na rozdíl od Pastoreho proměnil. Samuel měl další možnost zapsat se podruhé do listiny střelců. Jeho prudká střela však v síti neskončila. Ke konci už se nic nestalo a zápas tedy skončil 3:2 pro domácí.

Titulek: Inter - Palermo

Jak si psal, že v závěru se už nic nestalo, tak si myslím, že šance Balzarettiho, kdy trefil v jasné tutovce nohy padajícího Cesara a následně břevno brány, stála za zmínku. Také by si mohl trochu rozvinout článek (pokud si teda zápas viděl), např že u druhého gólů byl centr Maicona po faulu na Lucia či právě jeho zmínit jako "oběť" toho penaltového zákroku z první půli... Pak to bude všechno oukej =)

Datum: 01.02.2011

Vložil: Jan Šmídl

Titulek: Re: Inter - Palermo

Dík za opravu určitě to opravím. Zápas jsem viděl (na každý zápas se koukám :D ) a teď otázka na tebe asi bys nechtěl být redakotrem ?? :) Sháníme lidi