Report: Inter vs Neapol

8.1.11- Jako dárek pro Leonarda vypadal zápas v podání Thiaga Motty. Motta vstřelil 2 góly a i díky Cambiassovi skončil zápas 3:1 pro Nerazzurri.

Utkání začalo svižně a ve třetí minutě jsme „řvali“ gól. Po skvělém passu Panděva, směřující na Mottu, se Leonadro radoval.Po chvíli padali ii žluté karty. Javier Zanetti, Chivu a ani na druhé straně Aronica neodešel ze zápasu s čistým štítem.

Rozběhla se 25. minuta a po centru z rohového kopu vyrovnal krásnou hlavičkou  Pazienza.Po skoro pěti minutách dostal Maggio nahrávku do běhu od Cavaniho, jenže útočník minul.Po třech minutách přišel přesný Maiconův center na Cambiassovu hlavu a záložník se nemýlil. Po skončení poločasu tedy 2:1 pro domácí.

Druhý poločas byl zahájen hned pokusem o vyrovnání, ale Hamšík pod tlakem nic neudělal.

V 55. minutě druhého poločasu se Nerazzurri dočkali pojišťujícího gólu. Rohový kop Panděva skončil na hlavě Motty a ten s velkou sílou proměnil. Před koncem zápasu mohl snížit Maggio, neproměnil. Do konce zápasu s už nic nestalo, Inter si uhlídal dvou gólový náskok. 3:1 po konečném hvizdu hlavního sudí Rocchiho.

Leonardo po zápase řekl médiím, že je s týmem spokojen.

Autor: Jan Šmídl