Report: Inter se stal nejlepším klubem na světě

"Goal Goal Goal" , tak takhle "řvali" komentátoři finálového zápasu MS klubů a to třikrát. Ano Inter porazil Mazembe 3:0 góly Panděva, Eto'a a Jonathana Biabianyho. Tým z Milána si zasloužil vyhrát, protože měl víc šancí a soupeře skoro nikam nepustil.

Jak jsem psal na začátku první branku vstřelil Makedonec Goran Panděv v 13. minutě. a hned po čtyřech minutách skóroval Eto´o, kterému nahrával autor prvního gólu.

Diego Milito měl také hodně šancí, ale vstřelit branku se mu v zápase nepovedlo, ale to vůbec nevadí.

V druhém poločase byl zápas klidnější a Inter mohl hrát v pohodě a v 70. minutě odchází Deigo Milito za Jonathana Biabianyho a tento hráč se odměnil brankou v 85. minutě. A 3:0.... Tento výsledek Inter bránil až do konce a po konečném hvizdu rozhodčího propukli nevídané ovace.

Biabiany poděkoval po zápase snad všem co zná, " Děkuji rodině, přitelkyni a  právníkům, kteří se přisli podívat na tento záůas, ale velký dík patří spoluhráčům i trenérovi.

Autor: Jan Šmídl / fotky z Inter.it